Počítačové kurzy a manažerská školení Počítačová škola Gopas, a.s.

Počítačová škola GOPAS, a.s. Váš nákupní košík je prázdný. Finanční oddělení. Obchodní oddělení. Technické oddělení. Obchodní podmínky. Hledání termínů. Nové kurzy v nabídce. E-learning - samostudijní kurzy. Základní informace. Kurzy na míru. Garance termínů konání kurzů. Garance získaných vědomostí. Objednávka Katalogu zdarma. Jak na e-kity MOC kurzů. Základní informace. Otázky a odpovědi. Podmínky účasti. Mapa certifikací Microsoft. Přehled certifikací Prometric. Přehled certifikací Pearson VUE. Ř237.

OVERVIEW

This web site skola.cz presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have probed eighteen pages inside the web site skola.cz and found zero websites linking to skola.cz. There are one public network sites linked to this website.

SKOLA.CZ RANKINGS

This web site skola.cz is seeing diverging amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for skola.cz

Traffic ranking (by month) for skola.cz

Traffic ranking by day of the week for skola.cz

WHAT DOES SKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skola.cz Mobile Screenshot of skola.cz Tablet Screenshot of skola.cz

SKOLA.CZ HOST

Our web crawlers revealed that a single page on skola.cz took five thousand five hundred and seventy-eight milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider skola.cz not secure.
89.187.139.227

WEBSITE IMAGE

I found that skola.cz is using the Microsoft-IIS/7.5 operating system.

Počítačové kurzy a manažerská školení Počítačová škola Gopas, a.s.

DESCRIPTION

CONTENT

This web site has the following on the site, "Váš nákupní košík je prázdný." Our analyzers noticed that the web site also said " Jak na e-kity MOC kurzů."

VIEW SIMILAR BUSINESSES

Kurzy, prednášky a testy Prihlásiť sa na stránku

Xeex42109 2005 opinions administration legal techniques committee. The faerie queen cantos 3 4. Grupo palcom sa de cv. Daz productions maps skin file. Miami dade county bond prospectus. See you tomorrow afternoon in spanish. Convert wma to ogg in linux. How to manufacture molded limestone.

Základní škola

Základní a mateřská škola Dětřichov p. Jsme rádi, že jste navštívili náš web. Klademe si za cíl vás touto formou informovat o všech změnách a naplánovaných akcích v našich školách tak, abyste byli vždy včas připraveni na naše školní i mimoškolní aktivity. Kolektiv základní a mateřské školy. Děkujeme všem, kteří nám pomohli s organizací zahradní slavnosti. Přejeme Vám krásné prázdniny a.

Dlouhá Brtnice Základní a mateřská škola

Smyslem projektu je nadstandardní pomoc 2 vybraným žákům s učivem základní školy. Základní škola a mateřská škola Dlouhá Brtnice, příspěvková organizace. ZŠ a MŠ Dlouhá Brtnice, p. 588 34 Dlouhá Brtnice 84. Přiznána rozhodnutím zastupitelstva obce Dlouhá Brtnice Zřizovací listinou s platností ke dni 1. 588 34 Dlouhá Brtnice 1.

www.SPC-Sumperk.cz

Vítejte na našich nových stránkách! Doufáme, že zde najdete vše, co Vás zajímá o nás a naší práci. Speciálně pedagogické centrum je součástí ZŠ pro žáky se specifickými poruchami učení a MŠ logopedické Schola Viva, o. s, Erbenova 16, Šumperk. Naše pracoviště od března 2007 sídlí v nově zrekonstruované budově na Erbenově ulici 16 v Šumperku. Stavební úpravy, vybavení SPC i tyto webové stránky byly financovány z projektu.