portal skola.ba

Zvanicni portal osnovnog i srednjeg obrazovanja Kantona Sarajevo Početna

UTIC Sarajevo b . Sunday, April 15, 2018. Skole u Kantonu SA. Propisi, zakoni, pravilnici. Http www.mon.ks.gov.ba. 160; Projekat Portal osnovnog i srednjeg obrazovanja zvanično je podržan od strane. Ministarstva za obrazovanje, nauku i mladeKantona Sarajevo. 160; R E D A K C I J A. UT I C. Zmaja od Bosne 8. Tel 033 560 240. Fax 033 213 773. Od 800 do 1600. 160; UTIC NOVOSTI. 160;. 160;. 160;. 160;. Počelo je provođenje pilot projekta Eksterne mature u srednjim školama. Problem.

OVERVIEW

This web site portal.skola.ba presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have probed twenty-one pages inside the web site portal.skola.ba and found two hundred and seventy-seven websites linking to portal.skola.ba.

PORTAL.SKOLA.BA RANKINGS

This web site portal.skola.ba is seeing diverging amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for portal.skola.ba

Traffic ranking (by month) for portal.skola.ba

Traffic ranking by day of the week for portal.skola.ba

Četvrta gimnazija Ilidža Zvanična web stranica škole

Ispod možete pogledati najnovija školska dešavanja, promovideo škole i još mnogo toga, a sve smo pripremili samo za Vas. Ove godine navršava se 26. godina od sticanja nezavisnosti naše domovine koja je međunarodno priznata u svojim granicama.

Gimnazija Dobrinja

Ovako je to danas bilo na našem Satu kodiranja. Sa nama je bila JU Gimnazija Dobrinja Sarajevo. Učili smo, zabavljali se i programirali! Hvala mentoru Amar Bešliji. Hvala ITAcademy koja je ugostila učenike u svojim prostorijama. Najbolji polaznik je dobio poklon kurs HTML i CSS. Dobrodošli u JU Gimnazija Dobrinja. JU Gimnazija Dobrinja spada u najmodernije i najopremljenije škole u Kantonu Sarajev.

JU Osnovna škola Skender Kulenović Početna

Oglas za upis djece u I razred. Zadaci za učenike VI-4 koji su na skijanju. Naziv Simon Bolivar, škola je dobila po poznatom borcu za ljudska prava iz Bolivije.

Osnovna škola 9. maj Pazarić Dobrodošli na našu web stranicu!

Dobrodošli na našu web stranicu! Komentari isključeni za Međunarodni dan Roma. Komentari isključeni za Svjetski dan voda. Komentari isključeni za Stars of English. Komentari isključeni za Kantonalno takmičenje iz matematike. Termini za provođenje interne i eksterne evaluacije. Baza testova za internu evaluaciju. Oglas za upis djece u prvi razred.

JU OŠ Čengić Vila I

Podržimo našu školu JU OŠ Čengić Vila I! Našim učenicima, njihovim roditeljima i osoblju naše škole pravoslavne vjeroispovijesti želimo sretan nastupajući praznik, pravoslavni Vaskrs, uz želju da ove dane provedu u veselju i lijepom druženju sa svojim najmilijima. Termini probne eksterne mature za učenike IX razreda. Noć ljubavi, uspjeha i sreće.

Osnovna škola Edhem Mulabdić Sarajevo Početna

Održavati će se svakog posljednjeg četvrtka u mjesecu. Našim dragim učenicima, roditeljima i nastavnicima. Na novu web stranicu naše škole! The foundation of future. GOOD START FOR YOUR CHILD. Senectus et netus et malesuada fames acsdc. Vestibulum tortor quam, feugiat vitae. Bajke i muzika za djecu.

WHAT DOES PORTAL.SKOLA.BA LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of portal.skola.ba Mobile Screenshot of portal.skola.ba Tablet Screenshot of portal.skola.ba

PORTAL.SKOLA.BA HOST

Our web crawlers revealed that a single page on portal.skola.ba took one thousand seven hundred and three milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider portal.skola.ba not secure.
195.130.35.206

WEBSITE IMAGE

I found that portal.skola.ba is using the Microsoft-IIS/6.0 operating system.

Zvanicni portal osnovnog i srednjeg obrazovanja Kantona Sarajevo Početna

DESCRIPTION

CONTENT

This web site has the following on the site, "Sunday, April 15, 2018." Our analyzers noticed that the web site also said " Propisi, zakoni, pravilnici." The Website also said " 160; Projekat Portal osnovnog i srednjeg obrazovanja zvanično je podržan od strane. Ministarstva za obrazovanje, nauku i mladeKantona Sarajevo. 160; R E D A K C I J A. Počelo je provođenje pilot projekta Eksterne mature u srednjim školama."

VIEW SIMILAR BUSINESSES

Prihlasenie

V prípade, že ste zaregistrovaný užívateľ portálu, prihláste sa do systému zadaním Vášho prihlasovacieho mena a hesla. Ak ste zaregistrovaný užívateľ, ale zabudli ste prihlasovacie meno alebo heslo,. Kliknite na tlačítko zabudnuté heslo. Ak nie ste zaregistrovaný užívateľ,. A chcete získať prihlasovacie údaje, pokračujte prosím kliknutím na tlačítko registrácia.

Skyline Pest Solutions

Your browser does not support frames. Please download the latest browser to view this page.